Bieszczady

Czystość powietrza i wiele innych aspektów związanych z przyrodą województwa podkarpackiego, wciąż budzi wiele kontrowersji. Krąży wiele opinii na temat rzekomych zielonych płuc naszego kraju. Sugerują one składowanie tam szkodliwych substancji oraz duże nagromadzenie nielegalnych wysypisk śmieci. Trudno ustosunkować się do tych doniesień, nie obejmując pewnego rodzaju emocjonalnego stanowiska w sprawie. W końcu Bieszczady i ich okolice, to tereny o dużym potencjale inwestycyjnym.

Zasoby zielonych terenów województwa podkarpackiego

Bieszczady oraz tereny poboczne to bardzo chętnie odwiedzany przez turystów zakątek. Liczne pensjonaty, ścieżki turystyczne oraz wiele innych atrakcji, zdecydowanie zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek.

Praca w podkarpackim wciąż jest stosunkowo nisko płatna, jednak bezrobotni potrafią sobie względnie dobrze poradzić w trudnej sytuacji. Wiele osób trudni się stolarstwem lub innym rodzajem rękodzieła, sprzedając swoje wyroby turystom. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które lubią prace manualne.

Zasoby naturalne województwa podkarpackiego pozwoliłyby na wykorzystanie ogromnego potencjału miejsca, jednak wciąż niewielu inwestorów chętnie przenosi tam swoją działalność, choćby ze względu na dużą ilość rezerwatów oraz miejsc o nieustabilizowanej sytuacji prawnej.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *