piłka siatkowa dla rozwoju gospodarczego w mieście

Dla fanów siatkówki Rzeszów jest miejscem, gdzie część z nich przybywa co najmniej kilka razy do roku,  zwłaszcza w trakcie trwania sezonu Plus Ligi. Mecze gromadzą na hali Podpromie mnóstwo kibiców z całej Polski. To dobra okazja dla miasta, aby promować je jako miejsce nie tylko przyjazne turystom i kibicom.

Miejsce do życia, miejsce do pracy

Województwo podkarpackie notowało w kwietniu bieżącego roku bezrobocie na poziomie 9,3%, co jest o blisko 3% gorszym wynikiem , w porównaniu do skali zjawiska w całym kraju. Głównym celem województwa jest zachęcenie inwestorów do podejmowania działań w regionie, w celu jego rozwoju. Pomaga w tym sukcesywnie drużyna, której popularność w skali kraju wciąż rośnie. W weekendy, kiedy odbywają się mecze, hala zapełnia się niemal do ostatniego miejsca. Zawodnicy są rozpoznawalni i stanowią dobry materiał reklamowy dla całego regionu.

Być może potencjał reklamowy drużyny nie został jeszcze do końca odkryty, jednak jedno jest pewne – jej wkład w rozwój gospodarczy regionu jest znaczący i warto byłoby nieco lepiej wykorzystać całą sytuację.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *