Bieszczady

Województwo podkarpackie jest omijane przez inwestorów, którzy znacznie chętniej przeznaczają swoje pieniądze na budowle oraz otwieranie firm w innych regionach naszego kraju. Każda z takich inwestycji zwykle jest bardzo opłacalna, a w okolice Bieszczad zwykle zapuszczają się firmy, które upatrują złotego interesu w odnawialnych źródłach energii.

Co ma do zaoferowania województwo podkarpackie?

Województwo podkarpackie to nie tylko walory turystyczne. To również mnóstwo miejsc, gdzie możliwe jest utworzenie elektrowni wiatrowych, wodnych lub ustawienia baterii solarnych. To wszystko jest możliwe, jednak skomplikowane, ze względu na ilość miejsc objętych prawami rezerwatów.

Przyroda przede wszystkim

Walory turystyczne Bieszczad nie pozostawiają wątpliwości. Piękna zieleń, zwierzęta i cisza. To jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju, jego zielone płuca. Warto inwestować tu w hotele, zajazdy itp. Z pewnością jeszcze niejedno tego typu miejsce będzie tłumnie oblegane przez turystów.

Hoteli w Bieszczadach nigdy dosyć, jednak nie da się tam zatrudnić wszystkich osób, które potrzebują zatrudnienia. Nie da się ukryć, że jest to nieco zapomniany region i warto byłoby przyłożyć się do jego promocji, by zachęcić inwestorów do łożenia środków na jego rozwój.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.