Praca: Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Jasionka
Zakres obowiązków:
  • Sprawdzanie i przygotowywanie dokumentów na potrzeby zamówień publicznych.
  • Ogłaszanie i koordynowanie zamówień oraz zachęcanie firm do składania ofert.
  • Odpowiadanie na pytania oferentów i aktualizacja dokumentów przetargowych.
  • Współpracowanie w wyborze najlepszej oferty oraz weryfikowanie złożonych propozycji.
  • Poradnictwo prawne, rozwiązywanie problemów i negocjacje zgodnie z prawem.
  • Przygotowywanie umów i aneksów, prowadzenie dokumentacji.
  • Organizowanie specjalnych zamówień i zarządzanie dokumentacją.
  • Tworzenie raportów i innych dokumentów kontrolnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z prawa lub administracji.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość prawa i procedur dotyczących zamówień publicznych.
  • Biegła obsługa komputera, w tym MS Office.
  • Zdolność do interpretacji przepisów i umiejętność komunikowania się.
  • Dokładność i analityczne myślenie.
  • Samodzielność, dobra organizacja.
  • Gotowość do pracy i otwartość na nowe pomysły.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Szkolenia,
  • Pakiet socjalny i benefity pozapłacowe.