Praca: Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Jasionka
Zakres obowiązków:
  • weryfikowanie wniosków o udzielenie zamówienia publicznego oraz opracowywanie Specyfikacji Warunków Zamówienia,
  • publikowanie postępowań oraz zapraszanie wykonawców do udziału w postępowaniach w trybie określonym obowiązującymi przepisami,
  • udzielanie odpowiedzi na pytania wykonawców oraz dokonywanie stosownych modyfikacji i publikacji,
  • współpraca z Komisją Przetargową w zakresie przygotowywania dokumentacji do postępowania oraz wyboru najkorzystniejszej oferty, w tym dokonywanie czynności badania oraz oceny złożonych ofert,
  • współpraca z Radcą Prawnym w zakresie wniesionych środków ochrony prawnej, rozwiązywania problemów prawnych z obszaru prawa zamówień publicznych,
  • udział w negocjacjach w zakresie określonym w Ustawie Pzp i wewnętrznych procedurach,
  • przygotowywanie umów i aneksów dla potrzeb postępowania przy uwzględnieniu jego specyfiki,
  • organizowanie postępowań o udzielenie zamówień nieobjętych stosowaniem Ustawy PZP, zgodnie z obowiązującym wewnętrznym Regulaminem,
  • prowadzenie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji postępowania,
  • sporządzanie sprawozdań, zestawień, przygotowywanie niezbędnych dokumentów na potrzeby kontroli i audytu oraz opracowywanie protokołów z posiedzeń komisji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki prawo, administracja,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość aktów prawnych i procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Exel),
  • łatwość w interpretacji przepisów prawa i dobre umiejętności komunikacyjne,
  • dbałość o szczegóły, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia i certyfikaty,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu,
  • pakiety socjalne w ramach ZFŚS oraz benefity pozapłacowe.
Wymagane dokumenty:
  • CV + list motywacyjny,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (wzór w załączeniu).