Praca: Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0281
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i sprzedaż produktów z menu restauracji, a także wykonywanie czynności porządkowych na terenie restauracji. Praca w weekendy, na dwie zmiany w przedziale godzin między 8:00 a 22:00. Liczba godzin pracy do uzgodnienia z pracodawcą- nie mniej niż 40h/ miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziana książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej