Praca: Specjalista ds. e-marketingu

W MPP | Cyfrowa Foto wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.
Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak m.in.: Colorland, nPhoto, Uwolnij Kolory, Artibo czy Presejo.
Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale także doświadczenie zakupowe były dla każdej osoby wyjątkowe.
Poszukujemy utalentowanego Specjalisty ds. e-marketingu do prowadzenia kompleksowych działań marketingowych.
Specjalista ds. e-marketingu
Miejsce pracy: Zaczernie, k. Rzeszowa
Zakres obowiązków
  • ścisła opieka nad strategią e-marketingową naszej marki
  • aktywne uczestnictwo w opracowywaniu planów marketingowych oraz strategii komunikacji online
  • monitorowanie i analizowanie efektywności działań marketingowych, wprowadzanie innowacji w kampaniach
  • stałe monitorowanie trendów na rynku e-marketingu i proponowanie kierunków rozwoju
  • zarządzanie stroną internetową, obejmujące optymalizację wyglądu, treści, ścieżki klienta oraz komunikację na stronie
  • analiza rynku i działań konkurencji w obszarze e-marketingu
Poszukiwane kompetencje
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w e-marketingu, w tym przy tworzeniu strategii
  • zainteresowanie nowoczesnymi mediami i reklamą online
  • znajomość aktualnych trendów i narzędzi e-marketingowych
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, gotowość do działania oraz zdolność pracy w zespole
  • rzetelność w realizacji projektów z zachowaniem terminowości
  • umiejętność przygotowywania szczegółowych raportów z działań e-marketingowych
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics
Oferujemy
  • ciekawą i rozwijającą pracę w dużej firmie działającej globalnie
  • uczestnictwo w ambitnych projektach
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę obszaru
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy
  • dostęp do niezbędnych narzędzi wspomagających efektywną pracę
  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport)
  • pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa (4 dni zdalne/m-c)