Praca: Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Opiekun
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0313
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu 7:30 do 15:301.Zapoznanie się z przepisami BHP i ppoż. oraz regulaminem organizacyjnym w ŚDS.2.Współtworzenie programów rehabilitacji i pomocy osobie niepełnosprawnej (zapoznanie się z zasadami).3.Sprawowanie bezpośredniej opieki i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników.4.Współpraca z Zespołem Wspierająco Aktywizującym ŚDS.5.Pobudzenie aktywności osoby niepełnosprawnej, jej rodziny i otoczenia.6.Zajęcia w pracowni terapii kulinarnej i pracowniach terapii zajęciowej.7.Motywowanie uczestników ŚDS do samodzielności oraz aktywności intelektualnej, fizycznej i społecznej.8.Pomoc w czynnościach samoobsługowych.9.Pomoc nad utrzymaniem w czystości i porządku wszystkich pomieszczeń domu.10.Systematyczne wzbogacanie wiedzy teoretycznej i praktycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

empatia

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej