Praca: Zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Zbrojarz
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0263
OBOWIĄZKI:
Praca na terenie województwa podkarpackiego oraz Kolbuszowa ul.Witosa 36Wykonanie zadań związanych z przygotowaniem stali zbrojeniowej do montażu m.in. takich jak: czyszczenie, prostowanie, cięcie i gięcie a także wykonanie prefabrykatów zbrojarskich, montaż siatki, szkieletu zbrojeniowego i ułożenie ich w formach, dekowaniach.Do wykonywanych zadań należeć będzie również organizowanie stanowisk pracy zgodnie z przepisami i hiegieną pracy oraz transportowanie i magazynowanie materiałów i wyrobów zbrojarskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Zbrojarz

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, chęci do pracy, punktualność.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej