Praca: Starszy Analityk Finansowy

Starszy Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Jasionka
Zakres obowiązków:
  • Planowanie budżetu i zarządzanie finansami firmy;
  • Współpraca z działami w ustalaniu planów finansowych rocznych;
  • Dyskusja wyników z zarządem i właścicielami;
  • Monitorowanie budżetu i analiza odchyleń;
  • Zarządzanie plikami finansowymi oraz analizy wg harmonogramu;
  • Stale współpracować z działami księgowości i finansów;
  • Tworzenie raportów dla kierownictwa;
  • Wdrażanie narzędzi zarządzania i uczestniczenie w cyfryzacji procesów firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w finansach lub pokrewne;
  • Co najmniej 10 lat doświadczenia w branży;
  • Znajomość analizy finansowej, księgowości i rachunkowości zarządczej;
  • Doświadczenie w analizie finansowej i zarządzaniu inwestycjami;
  • Biegła znajomość MS Excel i Power Point;
  • Znajomość systemów księgowych (preferowane Comarch);
  • Zdolność do pracy pod presją i terminowość;
  • Umiejętności komunikacyjne i współpracy;
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i proaktywność;
  • Dokładność, odpowiedzialność i kultura osobista;
  • Posiadanie certyfikatów finansowych (np. CFA, ACCA) jest mile widziane.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Szkolenia,
  • Pakiet socjalny i benefity pozapłacowe.