Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Sietesz
Numer: StPr/24/0676
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach Wykonywanie prac z harmonogramemWymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sietesz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sprzątaczka

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

do uzgodnienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Woźna

Lokalizacja: podkarpackie / Ustrzyki Dolne

według harmonogramu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Opublikowano: 2024-04-18