Praca: Specjalista ds. sprzedaży eventów, konferencji, uroczystości rodzinnych

Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek to lider regionu w organizacji eventów, przyjęć okolicznościowych wesel, szkoleń i integracji.

Doskonała kuchnia, znakomite dania regionalne, szeroki wybór staropolskich potraw oraz kulinarne perły kuchni światowej to nasza wizytówka. Całości dopełniają, szeroki wybór mocniejszych trunków i ponad dwieście gatunków win, a przede wszystkim profesjonalna obsługa i wyjątkowy klimat.

Nasz hotel mieści się w Rymanowie w Beskidzie Niskim. Każdego roku odwiedza nas  ogromna liczba Gości z całego kraju, którzy doceniają atrakcje okolicy oraz możliwość wypoczynku w komfortowych warunkach.

Specjalista ds. sprzedaży eventów, konferencji, uroczystości rodzinnych
Miejsce pracy: Rymanów, Blisko drogi głównej - dogodny dojazd
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż usług hotelowych i gastronomicznych
  • planowanie i koordynacja nad wydarzeniami – konferencje, szkolenia, uroczystości rodzinne, integracje
  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem imprez i ich rozliczanie,
  • tworzenie ofert sprzedażowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  •  aktywne pozyskiwanie klientów
  • opieka nad stałymi klientami
  • realizowanie polityki sprzedażowej hotelu i restauracji
  • tworzenie raportów sprzedażowych
  • promowanie dobrego wizerunku hotelu
Nasze wymagania:
  • wykształcenie – minimum średnie
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy eventach lub doświadczenie w branży hotelarskiej/gastronomicznej
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność koordynacji pracy przy wielu projektach jednocześnie
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z 18-letnim doświadczeniem
  • korzystny program posiłków socjalnych dla pracowników
  • zniżki na usługi firmy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • wsparcie w rozwoju zawodowym