Praca: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref.: RZ/01/03/2024
Kluczowe zadania:
  • Opracowywanie wniosków, zgłoszeń, uzyskiwanie wymaganych prawnie decyzji, pozwoleń oraz ich aktualizacja, współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie,
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji, zestawień, składanie sprawozdań i naliczanie opłat w obszarze: odpady, emisja, opłata produktowa, recykling, klimatyzacja, gospodarka wodno-ściekowa, wody odpadowe i roztopowe wynikających z bieżących przepisów prawa,
  • Samodzielna obsługa i nadzór nad zapisami na platformach ogólnych BDO, KOBIZE, CRO oraz wynikających ze współpracy z Organizacjami Odzysku,
  • Gospodarka odpadami w pełnym zakresie,
  • Sporządzanie raportów na platformie GUS,
  • Współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska, uczestnictwo w kontrolach urzędowych, audytach środowiskowych (ISO 14001).
Nasze oczekiwania:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: ochrona środowiska, inżynieria środowiskowa,
  • Min. 2 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska,
  • Znajomość normy ISO 14001 będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, sporządzania raportów, zestawień, instrukcji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Łatwość nawiązywania relacji oraz współpracy,
  • Dobra obsługa programów MS Office.
Oferujemy:
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wsparcie w procesie wdrożenia do firmy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach merytorycznych,
  • Ofertę ZFŚS,
  • Program Grupowego Ubezpieczenia wraz z opieką medyczną,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.