Praca: Samodzielny księgowy/a w spółce produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Samodzielny księgowy/a w spółce produkcyjnej
Miejsce pracy: Gwizdaj
Numer: StPr/22/0360
OBOWIĄZKI:
•Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego•Dekretowanie dokumentów księgowych (faktury zakupu, WNT, import usług, wyciągi bankowe w PLN i EUR, faktury sprzedaży, RMK)•Prowadzenie rejestrów VAT i uzgadnianie deklaracji VAT-7 (JPK-7)•Współudział w sporządzaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych oraz miesięcznych raportów dla Zarządu•Rozliczenie kosztów produkcji•Pomoc w przygotowaniu potrzebnych danych do badania bilansu dla biegłego rewidentaUzgadnianie rozrachunków należności i zobowiązań - potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami•Rozliczanie zaliczek i delegacji pracowniczych•Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji statystycznych GUS•Prowadzenie ewidencji śr. trwałych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz samodzielność w działaniu, praktyczna wiedza, znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości,[Umiejętność 1] : doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem, min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i księgowości,[Inne] : •wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe kierunkowe•znajomość ustaw: o rachunkowości, podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych•znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,•podstawowa znajomość języka angielskiego•umiejętności: planowania i organizowania pracy własnej, komunikatywności, samodzielności oraz orientacji na klienta•min. 3 letnie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Gwizdaj

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku