Praca: Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Psycholog
Miejsce pracy: Lipnik (pow. przeworski, gm. Kańczuga), Lipnik
Numer: StPr/24/0642
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie badań psychologicznych, służących określeniu najkorzystniejszych warunków rozwoju wychowanków.2. Opracowywanie opinii i diagnoz psychologicznych wychowanków.3. Prowadzenie poradnictwa psychologicznego dla wychowanków, rodziców, w tym dla rodziców dzieci umieszczonych w placówce.4. Współpraca z wychowawcami w zakresie opracowywania indywidualnych planów pomocy dziecku, udziela wsparcia ofiarom przemocy w rodzinie i prowadzenie z nimi terapii. Miejsce wykonywania pracy: 1. Dom dla Dzieci w Lipniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Posiada wykształcenie wyższe z prawem do wykonywania zawodu psychologa zgodnie z ustawa z dnia 8 czerwca 2001 o zawodzie psychologa i samorządzie psychologów ( Dz.U. 2001 nr 73 poz.763).

Miejsce pracy:

Lipnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku