Praca: Pracownik serwisu samochodowego

Pracownik serwisu samochodowego
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów serwisu
  • Przyjmowanie pojazdu do serwisu, przeprowadzenie wstępnej diagnostyki
  • Terminowa realizacja zleceń
  • Sprzedaż dodatkowych usług oferowanych przez serwis
  • Fakturowanie oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji serwisowej
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego oraz budowy samochodu
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomości programów pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju (szkolenia, nauka języków obcych)
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Spotkania okolicznościowe
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport