Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pokojowa
Miejsce pracy: Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik), Chmielnik
Numer: StPr/24/1752
OBOWIĄZKI:
1. Porządkowanie pomieszczeń2. Utrzymywanie w czystości szyby okienne i drzwi3. Dbałość o estetykę i przyjemny wygląd pomieszczeń mieszkalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce stażu Caritas Diecezji Rzeszowskiej DPS w Chmielniku.Po zakończeniu stażu pracodawca zapewnia zatrudnienie na umowę o pracę

Miejsce pracy:

Chmielnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie