Praca: Opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Opiekun osoby starszej
Miejsce pracy: Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik), Chmielnik
Numer: StPr/24/1753
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc i towarzyszenie Mieszkańcom w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej2. Dostarczanie posiłków do pokojów oraz karmienie ( z wyjątkiem osób karmionych przez pielęgniarki )3. Dbanie o higienę osobistą Mieszkańców Domu4. Obserwacja stanu zdrowia mieszkańców i raportowanie dyżurującej pielęgniarce i przelożonym5. Aktywizacja mieszkańcówdo samodzielności poprzez motywowanie we wszystkich czynnościach życia nie tylko socjalno-bytowego, ale także intelektualnego, kulturalnego, religijnego, kontaktu z rodziną i środowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce stażu Caritas Diecezji Rzeszowskiej DPS w Chmielniku.Po zakończeniu stażu pracodawca zapewnia zatrudnienie na umowę o pracę.

Miejsce pracy:

Chmielnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie