Praca: Operator wózków widłowych


Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Operator wózków widłowych
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/0678
OBOWIĄZKI:
Kierowanie i obsługa wózka widłowegoWykonywanie pracy zgodnie z harmonogramem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Lokalizacja: podkarpackie / Rudnik nad Sanem

Rozładunek, załadunek, składowanie produktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: kierowca wózków...

Opublikowano: 2024-05-09

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Lokalizacja: podkarpackie / Szówsko

- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych- pobieranie, sprawdzanie ilościowe i przekazywanie twarów odbiorcy oraz prowadzenie...

Opublikowano: 2024-04-24

Praca.pl Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Zakres obowiązków: Operowanie wózkami widłowymi różnego rodzaju Załadunek i rozładunek dostaw Składowanie towarów na regałach...

Opublikowano: 2024-04-13