Praca: Monter mebli

Monter mebli
Miejsce pracy: Jasło
Numer referencyjny: MM/02/24
Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków:
  • proces przygotowania elementów meblowych
  • kompletacja, montaż elementów meblowych
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • monitorowanie jakości wysyłanych mebli
Nasze wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zaangażowanie z wykonywaną pracę
  • zdolności manualne
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
Mile widziane:
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM)
  • znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, miara zwijana, sprawdzian nastawny)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
  • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.