Praca: Masztalerz w stadninie koni

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Masztalerz w stadninie koni
Miejsce pracy: Dzikowiec
Numer: StPr/21/0509
OBOWIĄZKI:

Staż dla osoby zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria skierowania na staż. Godz. odbywania stażu: Praca w systemie dwuzmianowym: pon.pt. I zmiana od 8:00 do 16:00, II zmiana od 12:00 do 20:00. Sob. od 8:00 do 16:00. 1.Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ. 2.Codzienna obsługa i pielęgnacja koni. 3.Kontrola stanu zdrowia koni. 4.Podjeżdżanie i ujeżdżanie młodych koni. 5.Wykonywanie poleceń trenera, codzienna kontrola prac stajennych. 6.Zachowanie czystości na terenie gospodarstwa oraz usuwanie nieczystości. 7.Organizowanie i nadzorowanie transportu koni. 8.Odbiór przewożonych koni i ich lokowanie. 9.Prowadzenie prostych bilansów zaopatrzeniowych na paszę. 10.Dokonywanie prostych napraw i konserwacji w gospodarstwie. 11.Kiełznanie koni i komunikacja międzygatunkowa w treningu. 12. Obserwacja zachowań zwierząt i zgłaszanie anomalii z tym związanych. 13.Ewentualne wzywanie weterynarza lub właściciela.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dzikowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej