Praca: Masażysta


Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Masażysta
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/1366
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masażu azjatyckiego, tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskiego, lomi lomi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wymagane umiejętności wykonywania masażu azjatyckiego, tajskiego, balijskiego.

Miejsce pracy:

Rzeszów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Masażysta masażu tajskiego

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Wyjaśnianie zasad i podstaw różnych technik wykonywania tajskiego masażu; wykonywanie tajskiego masażu klasycznego, sportowego i...

Opublikowano: 2024-04-14

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Masażysta

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Wykonywanie masażu azjatyckiego, tajskiego, balijskiego, ajurwedyjskiego, lomi lomi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Opublikowano: 2024-04-11