Praca: Krojczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Krojczy
Miejsce pracy: Raniżów
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywna formę. Godz odb. stażu: 7:00 do 15:00.1.Odbycie szkolenia BHP i ppoż.2.Wykrojenie elementów materiałów według szkiców / szablonów. 3.Układanie materiału pod wykrojnik.4.Tworzenie szablonów do wykrawania zgodnie z oczekiwaniami.5.Sprawdzanie zgodności wykrojów.6.Obrysowywanie szablonów na materiale. 7.Znajomość tkanin i ich zastosowanie.8.Obsługa narzędzi, maszyn krojczych. 9.Zapoznanie się z dyspozycją produkcyjną i rysunkiem układu elementów wykonanym na powierzchni materiału. 10.Przemieszczanie wykrojów do stanowisk ich kompletowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

kreatywność, zdolności nawiązywania kontaktu z ludźmi, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Raniżów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej