Praca: Kontroler jakości produktów spożywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Kontroler jakości produktów spożywczych
Miejsce pracy: Cmolas
Numer: StPr/24/0215
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu 8:00 do 16:00.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Pobieranie do badań reprezentatywnych próbek produktów, ich zabezpieczenie, znakowanie.3.Przygotowanie próbek laboratoryjnych.4.Badanie prawidłowości opakowania i znakowania produktów.5.Opracowywanie i rejestrowanie wyników badań, określanie zgodności z obowiązującymi normami, klasyfikowanie wyrobów według klas jakości.6.Wypełnianie dokumentacji technologicznej.7.Dokumentowanie procesów produkcyjnych zgodnie z księgą HACCP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

mile widziana książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Cmolas

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej