Praca: Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Hydraulik
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa. Konserwowanie sieci wodno-kanalizacyjnej i urządzeń sanitarnych oraz naprawy i bieżące remonty instalacji wodno-kanalizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku. Praca samodzielna.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej