Praca: Elektryk (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Elektryk (m/k)
Miejsce pracy: Mielec
Nr ref.: ELE/MIEL/0821
Obowiązki:
  • bieżące usuwanie powstałych awarii,
  • utrzymanie ruchu urządzeń pod względem elektrycznym,
  • wykonywanie napraw urządzeń, oraz remontów zgodnie z określonym zakresem.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • uprawnienia SEP,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zorganizowania uprawnień.