Praca: Elektromechanik

Elektromechanik
Miejsce pracy: Mielec
Nr ref.: 5/EM/10_2021
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie napraw awaryjnych maszyn produkcyjnych
  • regularne prowadzenie przeglądów okresowych maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie prac remontowych i konserwacyjnych urządzeń linii produkcyjnej
  • prowadzenie diagnostyki maszyn produkcyjnych
  • raportowanie wyników prowadzonych prac przełożonemu
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik)
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami
  • podstawowa wiedza z zakresu sterowania PLC
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO