Praca: Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Asystent architekta
Miejsce pracy: Miejsce Piastowe
Numer: StPr/24/0343
OBOWIĄZKI:
- opracowywanie dokumentacji projektowych na etapie koncepcji, projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego;- przygotowywanie materiałów do uzyskania opinii, uzgodnień, decyzji potrzebnych do uruchomienia produkcji;- wykonywanie wizualizacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Architektura
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej;- znajomość oprogramowania - AutoCAD lub ArchiCAD, pakiet MS OFFICE;- znajomośc procesu inwestycyjnego;- znajomość przepisów tj. WT (warunki techniczne) , PB (prawo budowlane);

Miejsce pracy:

Miejsce Piastowe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie