Praca: Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego
Miejsce pracy: Grochowe
Numer: StPr/24/0532
OBOWIĄZKI:
Spędzanie czasu z dziećmi żłobkowymi w wieku od 1 roku do 3 lat, animacja czasu wolnego poświęconego na zabawę z dziećmi, wymyślanie, animacja oraz tworzenie i realizowanie zabaw, zajęć atrakcji dla dzieci, praca w grupie maluszków od 1 do 2 lat i starszaków od 2 do 3 lat, dbanie o bezpieczeństwo dzieci podczas każdej aktywności i zabawy w żłobku dzieci, pomoc przy codziennych czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych oraz karmieniu i ubieraniu, wspólne wychodzenie na spacery i plac zabaw, zapoznanie z aplikacją żłobkową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wysoka kultura osobista, miła, uśmiechnięta osoba, gotowość wyrobienia książeczki sanepidowskiej.

Miejsce pracy:

Grochowe

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu