Praca: Zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Zbrojarz
Miejsce pracy: Komorów (pow. kolbuszowski, gm. Majdan Królewski), Komorów
Numer: StPr/24/0441
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełn. kryteria do skieroania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu: 7:00 do 15:00. 1.Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ. 2.Czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych.3.Montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych.4.Magazynowanie materiałów i wyrobów zbrojarskich.5.Układanie oraz montowanie zbrojenia w deskowaniach i formach.6.Wykonanie prefabrykatów zbrojarskich.7.Wykonywanie szkieletów zbrojarskich zgodnie z rysunkiem.8.Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Komorów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej