Praca: Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Tynkarz
Miejsce pracy: Zdziarzec
Numer: StPr/20/1764
OBOWIĄZKI:

-przygotowywanie różnych podłoży budynków pod wykonanie elewacji -przygotowywanie zapraw tynkarskich -zacieranie styków prefabrykatów i ubytków ścian po robotach instalacyjnych -wykonywanie tynków wodoszczelnych -naprawianie tynków istniejących -wykonywanie tynków szlachetnych zmywanych, zacieranych, cyklinowanych i groszkowanych -wykonywanie tynków ozdobnych: rowkowych, dociskanych, kraterowanych, kroplowanych itp. -organizowanie stanowiska pracy i transportu materiałów na budowę -analizowanie rysunków i planów robót tynkarskich w celu ustalenia zakresu i kolejności robót, rodzajów potrzebnych materiałów, narzędzi, sprzętu i maszyn -samodzielna organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami bhp

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność rozróżniania barw, samodzielność, rzetelność, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Zdziarzec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu