Praca: Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/24/0853
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowychzgodnie z opracowanym planem wspierająco - aktywizującycm oraz motywowanie uczestników do udziału w proponowanych formach świadczonych usług, współudział w opracowywaniu indywidualnych planów wspierająco - aktywizujących, udział w pracach zespołu wspierająco - aktywizująceg, współpraca z rodzicami lub opiekunami uczestników w zakresie realizacji indywidualnego planu wspierająco - aktywizującego, prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją nałożonych zadań, organizacja zaopatrzenia pracowni oraz odpowiedzialność za wykorzystywane materiały, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników w trakcie udzielania wsparcia, nadzór nad użytkowaniem sprzętu i maszyn zgodnie z przeznaczeniem, instrukcją obsługi, instrukcją stanowiskową i dokumentacją techniczno-ruchową, nadzór oraz bezpośrednie wsparcie w wykonywaniu czynności uczestnika, a także wykonywanie zadań wynikających ze specyfikacji prowadzonej pracowni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu