Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Przebendów
Numer: StPr/20/2158
OBOWIĄZKI:
-przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji,-obsługa korespondencji firmy,-obsługa telefonu,-redagowanie pism,-drukowanie, kopiowanie, faksowanie i komplementowanie dokumentów,-sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego,-przygotowywanie dokumentów i materiałów dla szefa,-zaopatrzenie biura w materiały biurowe,-dbałość o porządek w biurze,-wystawianie faktur, dokumentów WZ,-ewidencja faktur i innych dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe - mile widziane ekonomiczne, umiejętność obsługi komputera - znajomość pakietu Microsoft Office.

Miejsce pracy:

Przebendów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu