Praca: Technik elektryk

Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnobrzeg
Technik elektryk
Miejsce pracy: Widełka
Numer: 60/5/2022
OBOWIĄZKI:
montaż urządzeń i połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych oraz do aparatury energetycznej, udział w pracach pomiarowych na obiektach energetycznych, wykonywanie prac serwisowych i eksploatacyjnych, przeglądów urządzeń i aparatury pod nadzorem doświadczonych pracowników, dbanie o kompletność i sprawność powierzonego do użytkowania sprzętu i urządzeń do pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Język: polski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane, jeśli nie ma wszystkiego nauczymy.Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju.

Miejsce pracy:

Widełka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnobrzeg