Praca: Technik elektroradiolog

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Technik elektroradiolog
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/20/2594
OBOWIĄZKI:

Technik elektroradiolog, wykonywanie badań mammograficznych, obsługa pracowni mammograficznej i USG, wykonywanie testów jakości, wypełnianie dokumentacji medycznej oraz ankiet do badania mammograficznegoi oświadczeń do badań, prowadzenie ewidencji ilości wykonanych badań w ośrodku, ewidencji wykonanych biopsji, merytoryczne wsparcie i współpraca z lekarzami radiologami, telefoniczna rejestracja pacjentek na badania mammograficzne i cytologiczne, wprowadzanie danych dotyczących badań do bazy NFZ, wydawanie wyników badań, wpisywanie wyników do systemu SIMP, sprawdzanie poprawności zgłoszenia w EWUŚŚ, monitorowanie pacjentek ze zmianami podejrzanymi i wysyłanie kart do rejestracji nowotworów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, kierunek: technik elektroradiolog
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

obsługa komputera, MS OFFICE

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu