Praca: Technik budownictwa


Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Technik budownictwa
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/20/0480
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie dokumentacji kosztorysowej, umiejętność wykonywania dokumentacji technicznej z wykorzystaniem programu CAD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa pakietu OFFICE, AUTO CAD

Miejsce pracy:

Jasło


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Technik budownictwa

Lokalizacja: podkarpackie / Jasło

Wykonywanie dokumentacji kosztorysowej, umiejętność wykonywania dokumentacji technicznej z wykorzystaniem programu CAD. Wymagania...

Opublikowano: 2020-10-23

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.

Inżynier ds. roszczeń / Dział usterek

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

rozliczanie kosztów usuwania usterek przygotowywanie dokumentacji do spraw sądowych dot. Usterek tworzenie i gromadzenie dokumentacji i...

Opublikowano: 2020-10-22

Grupa ERBUD

Specjalista ds. kosztorysowania w zakresie instalacji elektrycznych

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska: Przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych Sporządzanie kosztorysów i...

Opublikowano: 2020-10-20