Praca: Stażysta na stanowisku ds. dofinansowania

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Stażysta na stanowisku ds. dofinansowania
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/24/0641
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z ustawą o systemie ubezpieczeń społecznych, kodeksem postępowania administracyjnego oraz innych ustaw stosowanych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Terminowe i prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań. Przestrzeganie ustalonego rozkładu czasu pracy i racjonalne gospodarowanie czasem pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Uprawnienia: Znajomość ustawy z dnia 13 października 1998r. o systemie ubezpieczeń społecznych, znajomość przepisów postępowania administracyjnego
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jasło

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle