Praca: Stażysta -konstruktor

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Stażysta -konstruktor
Miejsce pracy: Zaczernie
Numer: StPr/24/2869
OBOWIĄZKI:
Poprawna interpretacja dokumentacji technicznej.Umiejętność poprawnego doboru elementów hydraulicznych, pneumatycznych, oraz mechanicznych.Umiejętnośc pracy w zespole.Umiejętność obsługi programu Sigmabend- programu CNC do obsługi gięcia blach.Umiejętność modelowania w programie SolidWorks.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce wykonywania stażu WJATECH sp. z o.o. Zaczernie 190D, 17 25 00 912, 734 498 694

Miejsce pracy:

Zaczernie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie