Praca: Spedytor


Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Spedytor
Miejsce pracy: Dębica
Numer: StPr/20/1897
OBOWIĄZKI:
ZARZĄDZANIE GRUPĄ POJAZDÓW DO 3,5 T NA TERENIE EUROPY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMÓW TRANSPORTOWYCH,WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - POZIOM KOMUNIKATYWNY

Miejsce pracy:

Dębica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

WISE INVESTMENTS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Spedytor międzynarodowy DMC 3.5 T

Lokalizacja: podkarpackie /

Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami Pozyskiwanie ładunków i organizowanie transportów do 3,5 t....

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Spedytor

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

pobieranie ładunków z giełdy transportowej( elektronicznie). Czytanie zleceń na giełdach w jezyku angielskim. Komunikacja z...

Opublikowano: 2020-11-30

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Spedytor

Lokalizacja: podkarpackie / Ustrzyki Dolne

kontakt z klientem, przyjmowanie zleceń, rozeznanie w potrzebach klientów, negocjacja stawek, sporządzanie umów, rozliczenia z...

Opublikowano: 2020-11-24