Praca: Specjalista / Specjalistka ds. exportu

Firma produkująca klocki konstrukcyjne zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. exportu

Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków:
  • obsługa zamówień od klientów zagranicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów na podległym rynku
  • koordynacja wysyłek do klientów
  • realizacja planu sprzedaży poprzez rozwój współpracy z nowymi klientami
  • reprezentowanie spółki na targach międzynarodowych
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość procedur eksportowych, ze szczególnym uwzględnieniem sporządzania dokumentacji eksportowej
  • znajomość branży zabawek będzie atutem
  • gotowość do odbywania podróży służbowych zagranicznych kilka razy w roku
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych, dobra organizacja pracy
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • praca na jedną zmianę (stacjonarnie w Mielcu, brak możliwości pracy zdalnej)
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego( paczki mikołajkowe i świąteczne, świadczenia pieniężne)
  • zniżki na firmowe produkty.
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.