Praca: Specjalista ds. rozliczeń


Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Specjalista ds. rozliczeń
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/21/0258
OBOWIĄZKI:

Rozliczanie pracowników z pobrań od klientów, dokumentacja. (godz. pracy 6:00-10:00 i 14:00- 18:00)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawdowe - min. 2,5 - letnie.

Miejsce pracy:

Krosno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Genpact PL

Spececjalista ds. Księgowości z j. angielskim

Lokalizacja: podkarpackie /

Obowiązki: Alokowanie i rozliczanie płatności przychodzących Obsługa zaległych płatności. Rozwiązywanie rozbieżności (bank,...

Opublikowano: dzisiaj

Genpact PL

Spececjalista ds. Księgowości z j. angielskim

Lokalizacja: podkarpackie /

Obowiązki: Alokowanie i rozliczanie płatności przychodzących Obsługa zaległych płatności. Rozwiązywanie rozbieżności (bank,...

Opublikowano: 2021-04-12