Praca: Specjalista ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Jawornik Polski
Numer: StPr/21/1253
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dokumentacji kadrowo płacowej,kontakty z Zakładem Ubezpieczeń SpołecznychObsługa PUE ZUS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Język Angielski Poziom 1 i 2
Uprawnienia: kurs Kadry i płace

Miejsce pracy:

Jawornik Polski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku