Praca: Specjalista ds. Kadr i Płac

MPP to grupa firm i marek, które działają w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie tysiące fotoproduktów.
Do naszego Zespołu Kadr i Płac poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac.
Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Zaczernie, k. Rzeszowa
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności pracowników w systemie;
  • prowadzanie danych pracowniczych i ich aktualizacja w systemie kadrowo - płacowym;
  • administrowanie dokumentacją personalną;
  • pomoc w naliczaniu wynagrodzeń zleceniobiorców;
  • przygotowywanie deklaracji zgłoszeniowych do ZUS, praca w programie Płatnik.
Poszukiwane kompetencje:
  • minimum rok doświadczenia w pracy w dziale kadrowo – płacowym w wyżej wymienionym obszarze zadań;
  • praktyczna wiedza z zakresu Prawa Pracy oraz rozliczeń z US, ZUS, PFRON;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • umiejętności komunikacyjne oraz kreatywne podejście do pracy.
Mile widziane:
  • ukończony kurs kadrowo – płacowy;
  • znajomość programu ERP Optima.
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów – m.in. MultiSport, pakiety medyczne, zajęcia z języka angielskiego oraz dostęp do platformy szkoleniowej),
  • wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie wdrożenia,
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników,
  • kulturę pracy opartą na współpracy i wzajemnym wsparciu,
  • pracę stacjonarną w Zaczerniu k. Rzeszowa w siedzibie firmy z dostępnym dużym bezpłatnym parkingiem.