Praca: Specjalista do spraw transportu

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Specjalista do spraw transportu
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Numer: StPr/22/0063
OBOWIĄZKI:

organizacja, kontrola procesów transportowych i nadzór nad ich prawidłową realizacją; analiza kosztów transportu; sporządzanie planów transportowych; przygotowywanie ofert transportowych dla klientów; zarządzanie flotą pojazdów; rozliczanie czasu pracy kierwoców; współpraca z podwykonawcami; praca w godz. 8-16

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: TRANSPORT. LOGISTYKA, EKONOMIA LUB PODOBNE
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietu MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie kierunek TRANSPORT, LOGISTYKA, EKONOMIA lub podobne

Miejsce pracy:

Tarnobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu