Praca: Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Specjalista do spraw marketingu i handlu
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/21/0025
OBOWIĄZKI:

Kontakty telefoniczne z handlowcami z Egiptu , Turcji itp., wyjazdy zagraniczne w celach marketingowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych

Wymagania inne:

Język arabski biegły w kieunku handlu

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie