Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Spawacz
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/22/1444
OBOWIĄZKI:
-dobieranie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania-przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną -wykonywanie operacji spawania różnymi technikami, za pomocą urzadzeń spawalniczych wyposażonych w uchwyt prowadzony ręcznie i butle z gazami technicznymi (osłonowymi)-przygotowywanie powierzchni, elementów i części do spawania-obsługiwanie i konserwowanie urzadzeń i sprzętu do spawania-posługiwanie się przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości złącza spawanego-wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień według dokumentacji technicznej-sprawdzanie jakości wykonywanych spoin oraz usuwanie wad i niezgodności pozostałych w trakcie spawania-organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

komunikatywność, chęć i gotowość do pracy, cierpliwość, dokładność, skrupulatność, asertywność, wytrwałość, samodzielność, sprawność manualna, rzetelność.

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu