Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Ślusarz
Miejsce pracy: Kolbuszowa Dolna
Numer: StPr/24/0356
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu: 8:00 do 16:00.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ. 2.Przygotowywanie elementów konstrukcyjnych do spawania, szlifowania, cięcia, wiercenia .3.Dopasowywania oraz łączenie elementów do spawania i nitowania.4.Demontaż urządzeń na zespoły i części z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych .5.Czyszczenie oraz konserwacja maszyn oraz narzędzi ślusarskich.6.Weryfikacja uszkodzonych zespołów i części.7.Kontrola jakości obrabianych elementów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kolbuszowa Dolna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej