Praca: Site Manager (branża e-commerce) (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Site Manager (branża e-commerce) (K/M)
Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Szukamy osoby, która zadba o strategię i rozwój zakładu, będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie podległych działów operacyjnych i wspierających, będzie szukać optymalizacji oraz inicjować i wdrażać nowe projekty, zasady i procedury. Rozwinie kluczowe relacje z Klientami i dostawcami. Będzie wspierała zespoły w zakresie rozwiązywania problemów, sugerowaniu ulepszeń i wdrażaniu projektów. Zapewni odpowiedni przepływ informacji i współpracy z zespołami.

MIEJSCE PRACY: okolice Zielonej Góry, woj lubuskie (firma zapewnia pakiet relokacyjny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie działaniami podległych zespołów (Operacja, Finanse, HR, Aplikacje IT, Infrastruktura IT, Supply Chain)
  • Koordynowanie pracy menedżerów w podległych im obszarach
  • Projektowanie i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój firmy
  • Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę Klienta i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami Wewnętrznymi
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez cały zakład dla Klienta
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (200 osób) powyżej 5 lat, w tym 3 lata na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej/e-commerce/ logistycznej - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wyjątkowe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysokie umiejętności w zakresie współpracy, zarządzania, inspirowania, motywowania oraz rozwoju podległego zespołu
  • Umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, łatwość w prezentowaniu wyników i danych zakładu w języku angielskim

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym premię roczną
  • Darmową opiekę medyczną w wersji VIP
  • Pakiet relokacyjny
  • Międzynarodowe środowisko pracy