Praca: Sekretarka/referent w dziale administracyjno- gospodarczym

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Sekretarka/referent w dziale administracyjno- gospodarczym
Miejsce pracy: Świerczów
Numer: StPr/21/0947
OBOWIĄZKI:
1. Samodzielne prowadzenie sekretariatu,2. Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z obsługą łączności,3. Prowadzenie prac związanych z obsługą korespondencji:a) przyjmowanie, rejestrowanie pism wpływających w Elektronicznym Zarządzaniu Dokumentacją z rozdysponowaniem na działy po dekretacji,b)przyjmowanie i archiwizowanie faktur elektronicznych,c) przygotowanie pism do wysyłki,d)prowadzenie ewidencji korespondencji wychodzącej z rozliczeniem z Urzędem pocztowym.4. Obsługa poczty elektronicznej,5. Prowadzenie składnicy akt.,6. Prowadzenie zasobów bibliotecznych, prenumeraty dzienników urzędowych i czasopism oraz udostępnianie ich pracownikom nadleśnictwa,7. Zamawianie, monitorowanie, nadzorowanie i rozliczanie usług z zakresu sprzątania,8. Prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem pokojów gościnnych.,9. Odpowiedzialność za estetykę, funkcjonalność i wyposażenie powierzonych pomieszczeń,10. Prowadzenie ewidencji i wydawania druków ścisłego zarachowania oraz mandatów karnych,11. Zamawianie, dysponowanie, wydawanie i rozliczanie materiałów biurowych niezbędnych do funkcjonowania jednostki,12. Prowadzenie spraw z zakresu gospodarki magazynowej,13. Prowadzenie ewidencji przedmiotów nietrwałych w użytkowaniu, będących na wyposażeniu biura i leśnictw w systemie SILP,14. Planowanie rzeczowo-finansowe w powierzonym zakresie,15. Wykonywanie zadań dyspozytora PAD,16. Zastępowanie Stanowiska ds. Pracowniczych z zakresu organizacji i kadr,17. Prowadzenie innych spraw zleconych przez Sekretarza.Dopuszcza się możliwość zmiany zakresu zadań w ramach działalności Nadleśnictwa Kolbuszowa.Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA MS OFFICE

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, administracyjne z 2 letnim stażem pracy o profilu administracyjno - biurowym.Dopuszcza się wykształcenie wyższe na kierunku innym niż wymieniony powyżej, z równoczesnym ukończeniem kursów lub studiów podyplomowych, których program obejmował zakres administracyjno-biurowy.Znajomość obsługi pakietu MS Office, Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją, znajomość instrukcji kancelaryjnej LP, podstawy SILP.Obywatelstwo polskie, pełnia zdolności do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku.

Miejsce pracy:

Świerczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej