Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Sekretarka
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa. Pracownik biurowy, obsługa urządzeń biurowych, pism, kontrola korespondencji wychodzącej i przychodzącej, sporządzanie pism biurowych, odbieranie połączeń telefonicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, mile widziany staż pracy.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej